BIESZCZADY I SOLINA

Najbardziej dzikie góry w Polsce to miejsce wręcz idealne na niezapomnianą wycieczkę. Będziemy wędrować najpiękniejszymi bieszczadzkimi szlakami przybranymi już w jesienne barwy. Na cały dzień oderwiemy się od wszelkiej elektroniki i świata zewnętrznego, aby pobyć w ciszy i kompletować krajobrazy. Spojrzymy też na region z góry, jadąc ponad Jeziorem Solińskim Koleją Gondolową — najnowszą atrakcją województwa podkarpackiego! Widoki i niesamowite wrażenia gwarantowane, wszak kolejkę poprowadzono ponad wodą aż na szczyt wznoszącej się nad zalewem Góry Jawor. Będzie też spacer po zaporze i zwiedzanie stacji dolnej kolei gondolowej.

PROGRAM:

I DZIEŃ

⯁ Zbiórka o godzinie 5:00 w Brzesku. Przejazd przez Nowy Sącz, Gorlice, Duklę do Wetliny.

⯁ Piesze wyjście w góry. Trasa będzie prowadzić z Przełęczy Wyżniej na Połoninę Wetlińską. Przejdziemy malowniczym szlakiem wiodącym grzbietem Połoniny, podziwiając jej unikatową przyrodę i niesamowite widoki. Trasa prowadzi przez nowootwarte schronisko “Chatka Puchatka”, Osadzki Wierch i Szare Berdo. Zejście do Wetliny.

⯁ Przejazd do ośrodka noclegowego w Ustrzykach Górnych. Obiadokolacja, nocleg.

 

II DZIEŃ

⯁ Śniadanie. Przejazd do Soliny.

⯁ Spacer po Zaporze Solińskiej z widokiem na Jezioro. Czas wolny na “Bieszczadzkich Krupówkach”.

⯁ Spacer po dolnej stacji kolei gondolowej – zwiedzanie wystawy na temat podróży koleją widokową, jej technologii i historii zapory.

⯁ Niezapomniana podróż widokową koleją gondolową na szczyt góry Jawor. Podczas przejażdżki podziwiać będziemy panoramę na Jezioro Solińskie i otaczające je góry.

⯁ Powrót w godzinach wieczornych.

 

W CENIE:

Transport autokarem, ubezpieczenie NNW, przewodnik górski, 1 nocleg w pokojach kilkuosobowych (łazienki na korytarzu), bilety wstępu: Bieszczadzki Park Narodowy, wjazd koleją gondolową Solina na Górę Jawor.

Termin: 15-16.10.2022

Cena: 390 PLN /OS

REZERWACJA

+48 515 349 372

kontakt@kamrattravel.pl

Projekt bez tytułu

WARUNKI REZERWACJI:

na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osób, które reprezentuję przez administratora danych tj. Biuro Podróży Kamrat Travel Paulina Oracz, Maria Kościelniak Spółka Jawna, Librantowa 68, 33-300 Librantowa, NIP 734 360 76 62, REGON 52150313700000, w celu dokonania rezerwacji wycieczki w myśl art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.
na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej, przez administratora danych tj. Biuro Podróży Kamrat Travel Paulina Oracz, Maria Kościelniak Spółka Jawna, Librantowa 68, 33-300 Librantowa, NIP 734 360 76 62, REGON 52150313700000 , w celu otrzymywania informacji marketingowych o produktach i usługach administratora danych, w tym informacji w formie subskrypcji na mój adres poczty elektronicznej w myśl art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.