fbpx

BIESZCZADY I SOLINA

Najbardziej dzikie góry w Polsce to miejsce wręcz idealne na niezapomnianą wycieczkę. Będziemy wędrować najpiękniejszymi bieszczadzkimi szlakami przybranymi już w jesienne barwy. Na cały dzień oderwiemy się od wszelkiej elektroniki i świata zewnętrznego, aby pobyć w ciszy i kompletować krajobrazy. Spojrzymy też na region z góry, jadąc ponad Jeziorem Solińskim Koleją Gondolową — najnowszą atrakcją województwa podkarpackiego! Widoki i niesamowite wrażenia gwarantowane, wszak kolejkę poprowadzono ponad wodą aż na szczyt wznoszącej się nad zalewem Góry Jawor. Będzie też spacer po zaporze i zwiedzanie stacji dolnej kolei gondolowej.

PROGRAM:

I DZIEŃ

⯁ Zbiórka o godzinie 5:00 w Brzesku. Przejazd przez Nowy Sącz, Gorlice, Duklę do Wetliny.

⯁ Piesze wyjście w góry. Trasa będzie prowadzić z Przełęczy Wyżniej na Połoninę Wetlińską. Przejdziemy malowniczym szlakiem wiodącym grzbietem Połoniny, podziwiając jej unikatową przyrodę i niesamowite widoki. Trasa prowadzi przez nowootwarte schronisko “Chatka Puchatka”, Osadzki Wierch i Szare Berdo. Zejście do Wetliny.

⯁ Przejazd do ośrodka noclegowego w Ustrzykach Górnych. Obiadokolacja, nocleg.

 

II DZIEŃ

⯁ Śniadanie. Przejazd do Soliny.

⯁ Spacer po Zaporze Solińskiej z widokiem na Jezioro. Czas wolny na “Bieszczadzkich Krupówkach”.

⯁ Spacer po dolnej stacji kolei gondolowej – zwiedzanie wystawy na temat podróży koleją widokową, jej technologii i historii zapory.

⯁ Niezapomniana podróż widokową koleją gondolową na szczyt góry Jawor. Podczas przejażdżki podziwiać będziemy panoramę na Jezioro Solińskie i otaczające je góry.

⯁ Powrót w godzinach wieczornych.

 

W CENIE:

Transport autokarem, ubezpieczenie NNW, przewodnik górski, 1 nocleg w pokojach kilkuosobowych (łazienki na korytarzu), bilety wstępu: Bieszczadzki Park Narodowy, wjazd koleją gondolową Solina na Górę Jawor.

Termin: 15-16.10.2022

Cena: 390 PLN /OS

REZERWACJA

+48 515 349 372

kontakt@kamrattravel.pl

Projekt bez tytułu

WARUNKI REZERWACJI: