fbpx

PACANÓW

“W Pacanowie kozy kują, więc Koziołek, mądra głowa, błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa…” Któż z nas dorosłych, nie zna tego cytatu? A może warto, aby i nasze pociechy go poznały?

Zapraszamy najmłodszych w niezwykłą podróż po świecie bajki, która nie tylko będzie niesamowitą zabawą, ale i pełną przygód nauką. Koziołek Matołek to tylko jedna z licznych postaci, o których opowiedzą Wam po powrocie.

PROGRAM:

   • Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych.
   • Zwiedzanie magicznej, interaktywnej wystawy Bajkowy Świat z bajkowym przewodnikiem.
  • Spektakl w Małym Teatrze. Na kameralnej scenie lalkowej przedstawiona zostanie znana baśń w pięknej aranżacji. Po spektaklu widzowie uczestniczą w krótkiej prelekcji o teatrze lalkowym. Oglądają lalki, dowiadują się jak działają i jak nazywają się różne techniki ich uruchamiania. 
  • Warsztaty “Teatr w walizce”, “Spotkanie z bajką”, “Drama dla dzieci”, “Warsztaty animacyjne”, “Zakręcone lizakki”, “Ekoludki”, “Tajemnice Soli” lub “Kamishibai”
  • Wizyta w magicznej księgarni. 
  • Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

W CENIE:

Przejazd autokarem, opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenie, wstęp do Centrum Bajki w Pacanowie (wystawa + Mały Teatr).

CENA

od 16PL0 N

*przy grupie minimum 40-osobowej – mniejsze grupy prosimy o kontakt.

*Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów.

 

Wypełnij formularz, a my przygotujemy ofertę dla Twojej grupy:

OPCJE DODATKOWE:

Obiad w Pacanowie

UWAGA:

 • Cena kalkulowana dla grup wyjeżdżających z Nowego Sącza i okolic (w promieniu do 20 km). Chętnie przygotujemy ofertę dla grup z innych miejscowości — napisz do nas i pamiętaj, nie zawsze będzie to oznaczać podwyżkę ceny, wszytko zależy od miejsca wyjazdu.
 • Gratisy dla grup: grupy szkolne – 1 opiekun na 15 uczniów + kierownik wycieczki, pielgrzymki — opiekun duchowny, grupy dorosłych i mieszane — kierownik wycieczki.
 • Z powodu inflacji i niestabilnej sytuacji gospodarczej, a co za tym idzie dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów gospodarczych, również działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż działania te mają na celu przede wszystkim troskę o Państwa, aby dostać wiążącą ofertę, skontaktuj się z nami.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolejności zwiedzania, a także zmian wynikających z niedostępności danych obiektów lub życzeń danej grupy. Wszystko uzgodnimy razem przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Posiadacie własny transport? Napisz do nas, a my skalkulujemy cenę wycieczki, uwzględniając Wasz autokar.