PACANÓW

Koziołek Matołek do Pacanowa nie dotarł, ale my możemy! Wycieczka będzie niezwykłą zabawą dla uczniów, szczególnie tych najmłodszych, choć Ci starsi też znajdą coś dla Siebie. Centrum Bajki jest pełne atrakcji! Bajkowy Ogród, bajkowa interaktywna wystawa (dla starszych legendarna Kraina Soria Moria), ciekawe (wybuchowe!) warsztaty, mały teatr, kino serwujące najlepsze polskie bajki i księgarnia dla małych moli książkowych. Oprócz atrakcji w Centrum Bajki proponujemy spacer po rynku, na którym poszukamy koziołków lub quest w Bajkowym Ogrodzie!

PROGRAM:

 • Wyjazd spod szkoły w  godzinach porannych i przejazd do Rabki-Zdrój
 • Bajkowy Świat” – unikalna wystawa łącząca najnowsze zdobycze techniki multimedialnej z tradycyjnymi eksponatami muzealnymi lub “Soria Moria” – ekspozycja dla dzieci starszych utrzymana w klimacie legend Nordyckich,
 • Spektakl w Małym Teatrze, wg repertuaru,
 • Quest w bajkowym ogrodzie,
 • Spacer po Pacanowie w poszukiwaniu koziołków.
 • Powrót do szkoły w godzinach wieczornych

W CENIE:

Przejazd autokarem, opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenie, wstęp do Centrum Bajki w Pacanowie (wystawa + Mały Teatr).

CENA

od ... PLN

* Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów.

*przy grupie minimum 45-osobowej – mniejsze grupy prosimy o kontakt

MASZ PYTANIE?

OPCJE DODATKOWE:

Obiad w Pacanowie

UWAGA:

 • Cena kalkulowana dla grup wyjeżdżających z Nowego Sącza i okolic (w promieniu do 20 km). Chętnie przygotujemy ofertę dla grup z innych miejscowości — napisz do nas i pamiętaj, nie zawsze będzie to oznaczać podwyżkę ceny, wszytko zależy od miejsca wyjazdu.
 • Gratisy dla grup: grupy szkolne – 1 opiekun na 15 uczniów + kierownik wycieczki, pielgrzymki — opiekun duchowny, grupy dorosłych i mieszane — kierownik wycieczki.
 • Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów gospodarczych, również działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów. Prosimy o wyrozumiałość gdyż działania te mają na celu przede wszystkim troskę o Państwa, aby dostać wiążącą ofertę, skontaktuj się z nami.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolejności zwiedzania, a także zmian wynikających z niedostępności danych obiektów lub życzeń danej grupy. Wszystko uzgodnimy razem przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Posiadacie własny transport? Napisz do nas, a my skalkulujemy cenę wycieczki, uwzględniając Wasz autokar.