fbpx

ZIMOWE ZAKOPANE

Zakopane, zimowa stolica Polski, to idealny kierunek na zimową wycieczkę. Miasto wygląda niezwykle pięknie, gdy śnieg oprószy jego ulice i zalegnie na otaczających go górach. Podczas każdej z zimowych wycieczek, polecamy Wam miejsca, które zwiedzać można niezależnie od pogody. Tak, aby wielki mróz, nieprzyjemny deszcz, czy zachmurzone niebo nie przeszkodziło w przyjemnym spędzaniu czasu. W Zakopanem zabierzemy więc dzieci do Centrum Edukacji Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczą przyrodę Tatr, ożywioną i nieożywioną. Następnie udamy się do Willi Koliba, by podziwiać budynek i meble zaprojektowane w charakterystycznym dla regionu stylu zakopiańskim. W Willi dzieci wezmą udział w fascynujących warsztatach dotyczących tworzenia i czytania map!

PROGRAM:

   • Wyjazd ze szkoły w godzinach porannych.  Przejazd do Zakopanego.
  • Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego — zwiedzanie interaktywnej wystawy prezentującej ożywioną i nieożywioną przyrodę Tatr.
  • Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Willi Koliba – zwiedzanie Willi zaprojektowanej w charakterystycznym dla regionu stylu zakopiańskim.
  • Zajęcia edukacyjne “Poszukiwacze Skarbów – tworzenie i czytanie Map” – podczas zajęć dzieci poznają zasady tworzenia map i nauczą się je czytać. Ponadto narysują własną mapę i zabawią się w poszukiwacza skarbów.
  • Spacer po Krupówkach.
  • Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

W CENIE:

Transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, bilety wstępu: Muzeum Stylu Zakopiańskiego, Centrum Edukacji TPN.

CENA

od 109 PLN

*przy grupie minimum 40-osobowej – mniejsze grupy prosimy o kontakt.

*Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów.

 

Wypełnij formularz, a my przygotujemy ofertę dla Twojej grupy:

OPCJE DODATKOWE:

 • Wjazd kolejką na Gubałówkę.
 • Zwiedzanie Skoczni Narciarskiej Wielka Krokiew.

UWAGA:

 • Cena kalkulowana dla grup wyjeżdżających z Nowego Sącza i okolic (w promieniu do 20 km). Chętnie przygotujemy ofertę dla grup z innych miejscowości — napisz do nas i pamiętaj, nie zawsze będzie to oznaczać podwyżkę ceny, wszytko zależy od miejsca wyjazdu.
 • Gratisy dla grup: grupy szkolne – 1 opiekun na 15 uczniów + kierownik wycieczki, pielgrzymki — opiekun duchowny, grupy dorosłych i mieszane — kierownik wycieczki.
 • Z powodu inflacji i niestabilnej sytuacji gospodarczej, a co za tym idzie dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów gospodarczych, również działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż działania te mają na celu przede wszystkim troskę o Państwa, aby dostać wiążącą ofertę, skontaktuj się z nami.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolejności zwiedzania, a także zmian wynikających z niedostępności danych obiektów lub życzeń danej grupy. Wszystko uzgodnimy razem przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Posiadacie własny transport? Napisz do nas, a my skalkulujemy cenę wycieczki, uwzględniając Wasz autokar.