fbpx

Roztocze ze spływem kajakowym

Odkryj z nami magiczne Roztocze! Już w czerwcu zabierzemy Was na magiczną, pełną pięknych widoków i przygód wycieczkę do w ten malowniczy region Polski. Będziemy wędrować po Puszczy Solskiej, by zobaczyć słynne szumy na rzece Tanwi. Zwiedzimy Zwierzyniec, miejscowość położoną w sercu Roztoczańskiego Parku Narodowego, zobaczymy piękny Kościół na Wodzie i wyruszymy na szlaki parku, by dotrzeć do malowniczych Stawów Echo. Z wieży widokowej będziemy podziwiać panoramę Roztocza i hodowlę Konika Polskiego, symbolu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Na koniec spływ kajakowy malowniczym odcinkiem rzeki Wieprz i integracja przy ognisku!

TERMINY:

 • 29.06.2024

PROGRAM:

 • Wyjazd z Nowego Sącza o 4:20 (Stacja Paliw Orlen przy ul. Witosa).
 • Wyjazd z Brzeska o 5:20 (Plac przy Bibliotece Powiatowej).
 • Wyjazd z Tarnowa o 6:00 – zatoczka przy Pomniku Witosa.
 • Przejazd na Roztocze.
 • Szumy nad Tanwią – zwiedzanie Roztocza rozpoczniemy od spaceru po Puszczy Solskiej. Będziemy wędrować nad rzeką Tanwią i podziwiać malownicze progi skalne nazywane szumami.
 • Zwierzyniec – Spacer po miasteczku leżącym w sercu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zobaczymy Kościół na Wodzie, Stary Browar i pałac Plenipotenta.
 • Roztoczański Park Narodowy – piesza wędrówka przez tereny Parku Narodowego do Stawów Echo, położonych u stóp wydmy porośniętej borem sosnowym. Z wieży widokowej będziemy podziwiać panoramę Roztocza i hodowlę Konika Polskiego – symbolu Roztoczańskiego Parku Narodowego.
 • Spływ Kajakowy rzeką Wieprz z Obroczy do Zwierzyńca. Spływ malowniczym odcinkiem leniwie płynącej wśród bujnej przyrody rzeki.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 • Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA

250 zł
(Płatne nie wcześniej niż 29.05.2024)

Bilety w cenie!

CENA:

Transport, ubezpieczenie NNW (sporty wodne), opieka pilota, lokalni przewodnicy,  bilety wstępu: Roztoczański Park Narodowy, spływ kajakowy.

 

Prowiant na ognisko we własnym zakresie!

WYCIECZKA REALIZOWANA PRZY WSPÓŁPRACY:

REZERWACJA:

W ciągu 48 h od wypełnienia formularza rezerwacyjnego dostaniesz od nas maila z potwierdzeniem rezerwacji i danymi do wpłaty.
Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z rezerwacją wstępną miejsca na wycieczce. Rezerwacja stała następuje po wpłaceniu zaliczki. Masz na to 3 dni robocze od momentu otrzymania maila z potwierdzeniem.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Rekomendujemy zabranie ze sobą korony czeskie (CZK). W większości miejsc akceptowane są także karty płatnicze, jednak warto mieć trochę gotówki na mniejsze zakupy czy lokalne atrakcje.

Dla obywateli Unii Europejskiej wystarczy ważny dowód osobisty lub paszport. Jeśli jesteś spoza UE, upewnij się, że posiadasz wymagane wizy przed podróżą. Pamiętaj także o sprawdzeniu terminu ważności dokumentów (min. 6 miesięcy). Dzieci powinny posiadać dowody osobiste lub paszporty, a jeśli nie podróżują z opiekunami prawnymi to także zgodę opiekunów prawnych na wyjazd. Gdy dziecko podróżuje z jednym z rodziców/opiekunów, powinno posiadać zgodę drugiego rodzica/opiekuna.

Kwiecień to w Pradze początek wiosny. Średnie temperatury wahają się między 6°C a 16°C. Warto przygotować się na słoneczną pogodę, ale i zabrać ze sobą lekką kurtkę i parasol. W Skalnym Mieście przydadzą się wygodne, sportowe buty i odpowiednie ubranie.

Przygotuj się na różnorodne warunki. Warto zabrać ze sobą wymagane dokumenty, odpowiednią ilość gotówki i kartę płatniczą. Dodatkowo, pamiętaj o ubraniach dostosowanych do wędrówek górskich, obuwie trekkingowe, kurtkę przeciwdeszczową, krem przeciwsłoneczny i aparat fotograficzny.