fbpx

U PODNÓŻA TATR SŁOWACKICH

 

Spisz to historyczny region położony na terenie dzisiejszej Słowacji, u podnóża słowackich Tatr Wysokich. Charakteryzuje się bogatym dziedzictwem kulturowym, malowniczymi krajobrazami i niezwykle ciekawą przyrodą. To krajobrazy i przyroda będą tematem proponowanej wycieczki. Zapierające dech w piersi widoki obejrzymy nad Jeziorem Szczyrbskim – poznamy tam też historię Tatr ich faunę oraz florę. Tatrzańskie szczyty oglądać też będziemy z okien tak zwanej “elektryczki” czyli Tatrzańskiej Kolei Elektrycznej. Na koniec zejdziemy pod ziemię, by zobaczyć jedną z najpiękniejszych jaskiń w Europie.

PROGRAM:

  • Wyjazd w godzinach porannych.
  • Szczyrbskie Jezioro – godzinny spacer widokowym szlakiem wokół drugiego co do wielkości jeziora po słowackiej stronie Tatr.
  • Tatrzańska Kolej Elektryczna – przejazd tzw. „elektriczką” widokową trasą u podnóża Tatr, ze Szczyrbskiego Jeziora do Starego Smokovca.
  • Jaskinia Bielańska – zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskini Słowacji, znajdującej się w Tatrach Bielskich. Trasa zwiedzania to aż 1370 m! Zobaczymy m.in. naciekowe wodospady, stalagmity i podziemne jeziorka.
  • Powrót w godzinach wieczornych.

W CENIE:

Przejazd autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, opieka pilota-przewodnika, bilety wstępu: Tatrzańska Kolej Elektryczna, Jaskinia Bielańska.

CENA

od 185 PLN/os dorosła
od 155 zł/dziecko do 15 r.ż.

*przy grupie minimum 40-osobowej – mniejsze grupy prosimy o kontakt.

*Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów.

 

Wypełnij formularz, a my przygotujemy ofertę dla Twojej grupy:

UWAGA:

 • Cena kalkulowana dla grup wyjeżdżających z Nowego Sącza i okolic (w promieniu do 20 km). Chętnie przygotujemy ofertę dla grup z innych miejscowości — napisz do nas i pamiętaj, nie zawsze będzie to oznaczać podwyżkę ceny, wszytko zależy od miejsca wyjazdu.
 • Gratisy dla grup: grupy szkolne – 1 opiekun na 15 uczniów + kierownik wycieczki, pielgrzymki — opiekun duchowny, grupy dorosłych i mieszane — kierownik wycieczki.
 • Z powodu inflacji i niestabilnej sytuacji gospodarczej, a co za tym idzie dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów gospodarczych, również działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż działania te mają na celu przede wszystkim troskę o Państwa, aby dostać wiążącą ofertę, skontaktuj się z nami.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolejności zwiedzania, a także zmian wynikających z niedostępności danych obiektów lub życzeń danej grupy. Wszystko uzgodnimy razem przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Posiadacie własny transport? Napisz do nas, a my skalkulujemy cenę wycieczki, uwzględniając Wasz autokar.