SŁOWACKI RAJ

Wysokie, fantastyczne skały, rwące rzeki i imponujące wodospady, kładki nad strumieniami, drabinki, łańcuchy i kilkadziesiąt kilometrów pieszych szlaków — Słowacki Raj to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych Parków Narodowych Słowacji! Tysiące lat temu ta część Karpat składała się z wielu wypiętrzonych skał, na skutek działalności rzek i erozji, skały te zmieniły się w labirynt wąwozów i malowniczych dolin, które porastają mniej i bardziej znane rośliny. Legenda mówi, że nazwę “Słowacki Raj” miejscu temu nadali mnisi, których piękno przyrody zachwyciło tak bardzo, że przyrównać je mogli tylko do raju.

Program

⯁ Zbiórka o godzinie 5:00 w Brzesku. Przejazd przez Nowy Sącz, Stary Sącz, Rytro, Piwniczną-Zdrój (możliwość wsiadania na trasie) do miejscowości Spišské Tomášovce (Słowacja).

⯁ Piesze wyjście w góry. Będziemy wędrować malowniczymi szlakami Słowackiego Raju, jednego z najpopularniejszych Parków Narodowych w Słowacji ze Spišské Tomášovce przez Tomasovsky vyhlad, Sokolią Dolinę i Małą Dolinę na płaskowyżu Glac. Szlak poprowadzi nas wśród imponujących skał, na które będziemy się wspinać, przez tajemnicze wąwozy, urocze doliny, pod bystre wodospady i malownicze przełomy. Trasa licząca aż 17 km będzie pełna niespodzianek i widoków, a nad bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowany przewodnik.

⯁ Powrót w godzinach wieczornych.


*UWAGA:

⯁ Trasa dla osób, które nie mają lęku wysokości.

⯁ Dzieci w wieku od 14 lat.

⯁ Należy zabrać ze sobą dokument upoważniający do przekroczenia granicy (dowód osobisty lub paszport).

W CENIE:

Przejazd autokarem, parkingi, opieka pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW i KL.

Termin: 11.09.2022

Cena: 110 zł/os

REZERWACJA

+48 515 349 372

kontakt@kamrattravel.pl

WARUNKI REZERWACJI:

na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osób, które reprezentuję przez administratora danych tj. Biuro Podróży Kamrat Travel Paulina Oracz, Maria Kościelniak Spółka Jawna, Librantowa 68, 33-300 Librantowa, NIP 734 360 76 62, REGON 52150313700000, w celu dokonania rezerwacji wycieczki w myśl art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.
na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej, przez administratora danych tj. Biuro Podróży Kamrat Travel Paulina Oracz, Maria Kościelniak Spółka Jawna, Librantowa 68, 33-300 Librantowa, NIP 734 360 76 62, REGON 52150313700000 , w celu otrzymywania informacji marketingowych o produktach i usługach administratora danych, w tym informacji w formie subskrypcji na mój adres poczty elektronicznej w myśl art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.