fbpx

SŁOWACKI RAJ

Wysokie, fantastyczne skały, rwące rzeki i imponujące wodospady, kładki nad strumieniami, drabinki, łańcuchy i kilkadziesiąt kilometrów pieszych szlaków — Słowacki Raj to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych Parków Narodowych Słowacji! Tysiące lat temu ta część Karpat składała się z wielu wypiętrzonych skał, na skutek działalności rzek i erozji, skały te zmieniły się w labirynt wąwozów i malowniczych dolin, które porastają mniej i bardziej znane rośliny. Legenda mówi, że nazwę “Słowacki Raj” miejscu temu nadali mnisi, których piękno przyrody zachwyciło tak bardzo, że przyrównać je mogli tylko do raju.

Program

⯁ Zbiórka o godzinie 5:00 w Brzesku. Przejazd przez Nowy Sącz, Stary Sącz, Rytro, Piwniczną-Zdrój (możliwość wsiadania na trasie) do miejscowości Spišské Tomášovce (Słowacja).

⯁ Piesze wyjście w góry. Będziemy wędrować malowniczymi szlakami Słowackiego Raju, jednego z najpopularniejszych Parków Narodowych w Słowacji ze Spišské Tomášovce przez Tomasovsky vyhlad, Sokolią Dolinę i Małą Dolinę na płaskowyżu Glac. Szlak poprowadzi nas wśród imponujących skał, na które będziemy się wspinać, przez tajemnicze wąwozy, urocze doliny, pod bystre wodospady i malownicze przełomy. Trasa licząca aż 17 km będzie pełna niespodzianek i widoków, a nad bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowany przewodnik.

⯁ Powrót w godzinach wieczornych.


*UWAGA:

⯁ Trasa dla osób, które nie mają lęku wysokości.

⯁ Dzieci w wieku od 14 lat.

⯁ Należy zabrać ze sobą dokument upoważniający do przekroczenia granicy (dowód osobisty lub paszport).

W CENIE:

Przejazd autokarem, parkingi, opieka pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW i KL.

Termin: 11.09.2022

Cena: 110 zł/os

REZERWACJA

+48 515 349 372

kontakt@kamrattravel.pl

WARUNKI REZERWACJI: