fbpx

LEKCJA POLSKIEGO I GEOGRAFII

GORCE WŁADYSŁAWA ORKANA

TĘ WYCIECZKĘ ZAREZERWUJESZ W PROMOCYJNEJ CENIE!

Mało znane, spokojne góry kryją w sobie wiele skarbów. Łagodne szlaki prowadzą do miejsc o cudownych widokach i ciekawej historii. Po tych górach wędrowało wielu słynnych polaków — Ksiądz Tischner, który pochodził z pobliskiej Łopusznej czy Karol Wojtyła. My poznamy je z perspektywy Władysława Orkana — pisarza pochodzącego z tych okolic. Zapraszamy na niezwykłą lekcję polskie, historii i geografii!

PROGRAM:

  • Wyjazd z Nowego Sącza o godzinie 7:30.
  • Park Dworski w Porębie Wielkiej – zajęcia warsztatowe – Orkanowe Gorce (praca z utworami Orkana i mapą).
  • Muzeum Biograficzne Władysława Orkana w Porębie Wielkiej – zwiedzanie.
  • Powrót w godzinach popołudniowych.

W CENIE:

Transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, bilety wstępu: zajęcia warsztatowe, zwiedzanie Muzeum Orkana.

CENA

od ... PLN

* Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów.

*przy grupie minimum 45-osobowej – mniejsze grupy prosimy o kontakt

MASZ PYTANIE?

OPCJE DODATKOWE:

  • Wędrówka gorczańskimi szlakami.

UWAGA:

  • Cena kalkulowana dla grup wyjeżdżających z Nowego Sącza i okolic (w promieniu do 20 km). Chętnie przygotujemy ofertę dla grup z innych miejscowości — napisz do nas i pamiętaj, nie zawsze będzie to oznaczać podwyżkę ceny, wszytko zależy od miejsca wyjazdu.
  • Gratisy dla grup: grupy szkolne – 1 opiekun na 15 uczniów + kierownik wycieczki, pielgrzymki — opiekun duchowny, grupy dorosłych i mieszane — kierownik wycieczki.
  • Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów gospodarczych, również działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów. Prosimy o wyrozumiałość gdyż działania te mają na celu przede wszystkim troskę o Państwa, aby dostać wiążącą ofertę, skontaktuj się z nami.
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolejności zwiedzania, a także zmian wynikających z niedostępności danych obiektów lub życzeń danej grupy. Wszystko uzgodnimy razem przed rozpoczęciem wycieczki.
  • Posiadacie własny transport? Napisz do nas, a my skalkulujemy cenę wycieczki, uwzględniając Wasz autokar.