KULIG W BARCICACH

Beskid Sądecki zimą jest bardzo malowniczy. Można po nim wędrować całymi dniami, ale kiedy zrobi się ciemno, warto spróbować innej aktywności. Zapraszamy na klimatyczny kulig Doliną Popradu. Wozy pociągną konie przez najbardziej malownicze trasy a my, z pochodniami w dłoniach będziemy podziwiać wieczorne, zaśnieżone góry. To jednak nie koniec. Po kuligu można rozgrzać się na góralskiej biesiadzie w bardzo klimatycznym miejscu. Będą pyszne, regionalnie potrawy i skoczna muzyka. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! A jeśli wybierzecie kulig przedpołudniowy, to będziecie mieli czas na śnieżne szaleństwo i oglądanie pięknych widoków!

PROGRAM:

 • Wyjazd z Nowego Sącza i przejazd do Barcic.
 • Kulig malowniczą trasą wśród gór Beskidu Sądeckiego.
 • Ognisko lub góralska biesiada w wiacie bądź klimatycznej Karczmie.
 • Powrót do Nowego Sącz.

W CENIE:

Wersja podstawowa: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, kulig na wozach, ognisko (prowiant we własnym zakresie).

Wersja poszerzona: dodatkowo biesiada z gorącymi daniami i zimną płytą.

CENA:

 • zależy od ilości osób, miejsca startu i aktualnych obostrzeń sanitarnych – wyślij nam wiadmość lub zadzwoń – przygotujemy aktualną ofertę, dostosowaną do Waszych potrzeb! To nic nie kosztuje i nie jest zobowiązujące!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

OPCJE DODATKOWE:

 • możemy przedłużyć wycieczkę organizując dodatkowe atrakcje: spacer po górach (np. na Zamek w Rytrze, na Platformę widokową na Woli Kroguleckiej), lub przejazd do Stacji Narciarskiej i czas wolny na zimowe szaleństwo.

UWAGA:

 • Cena kalkulowana dla grup wyjeżdżających z Nowego Sącza i okolic (w promieniu do 20 km). Chętnie przygotujemy ofertę dla grup z innych miejscowości — napisz do nas i pamiętaj, nie zawsze będzie to oznaczać podwyżkę ceny, wszytko zależy od miejsca wyjazdu.
 • Gratisy dla grup: grupy szkolne – 1 opiekun na 15 uczniów + kierownik wycieczki, pielgrzymki — opiekun duchowny, grupy dorosłych i mieszane — kierownik wycieczki.
 • Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów gospodarczych, również działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów. Prosimy o wyrozumiałość gdyż działania te mają na celu przede wszystkim troskę o Państwa, aby dostać wiążącą ofertę, skontaktuj się z nami.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolejności zwiedzania, a także zmian wynikających z niedostępności danych obiektów lub życzeń danej grupy. Wszystko uzgodnimy razem przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Posiadacie własny transport? Napisz do nas, a my skalkulujemy cenę wycieczki, uwzględniając Wasz autokar.