KULIG W GORCACH

Gorce to jedne z najbardziej malowniczych, a przy tym mało znanych polskich gór. Zimą w Gorczańskich Dolinach jest dużo śniegu, po którym świetnie jedzie się saniami. Na kulig warto wybrać się szczególnie wieczorem, gorczańskie niebo rozświetlone jest jasnymi gwiazdami (nie bez powodu to tu znajduje się kilka obserwatoriów astronomicznych). Klimat tworzą też pochodnie przy każdych saniach. Proponujemy trasę z Ochotnicy wzdłuż doliny potoku Forędówki, która prowadzi niemalże do granic Gorczańskiego Parku Narodowego. Kulig urozmaici ognisko z pieczeniem kiełbasek i gorąca herbata. Po kuligu możemy zorganizować biesiadę w jednej z pobliskich karczm i degustację śliwowicy!

PROGRAM:

 • Wyjazd z Nowego Sącza i przejazd do Ochotnicy Górnej.
 • Kulig malowniczą trasą Doliną Forendówki wśród Gorców.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek i ciepłą herbatą w leśniczówce.
 • Powrót do Nowego Sącz.

W CENIE:

Wersja podstawowa: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, kulig, ognisko z kiełbaskami, chlebem, dodatkami i gorącą herbatą.

CENA

od ... PLN

* Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów.

*przy grupie minimum 45-osobowej – mniejsze grupy prosimy o kontakt

OPCJE DODATKOWE:

 • Zimowy spacer po górach.
 • Dla chętnych Biesiada w restauracji lub Karczmie z gorącym daniem, wiejskim stołem i degustacją śliwowicy.

UWAGA:

 • Cena kalkulowana dla grup wyjeżdżających z Nowego Sącza i okolic (w promieniu do 20 km). Chętnie przygotujemy ofertę dla grup z innych miejscowości — napisz do nas i pamiętaj, nie zawsze będzie to oznaczać podwyżkę ceny, wszytko zależy od miejsca wyjazdu.
 • Gratisy dla grup: grupy szkolne – 1 opiekun na 15 uczniów + kierownik wycieczki, pielgrzymki — opiekun duchowny, grupy dorosłych i mieszane — kierownik wycieczki.
 • Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów gospodarczych, również działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów. Prosimy o wyrozumiałość gdyż działania te mają na celu przede wszystkim troskę o Państwa, aby dostać wiążącą ofertę, skontaktuj się z nami.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolejności zwiedzania, a także zmian wynikających z niedostępności danych obiektów lub życzeń danej grupy. Wszystko uzgodnimy razem przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Posiadacie własny transport? Napisz do nas, a my skalkulujemy cenę wycieczki, uwzględniając Wasz autokar.