fbpx

KRAKÓW CZARTORYSKICH

Remontowane od dwóch lat Muzeum Czartoryskich jest już na nowo otwarte! Do krakowskiego pałacu Czartoryskich powróciły dzieła wielkich mistrzów – “Dama z gronostajem” Leonarda DaVinci czy “Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem” Rembrandta. To muzeum, które trzeba zobaczyć. Proponujemy więc specjalną wycieczkę, w której skupimy się na dobytku Czartoryskich. Pokażemy dzieciom pałac, w którym znajduje się wystawa stała muzeum z wielkimi dziełami kolekcjonowanymi przez rodzinę przez stulecia, a także weźmiemy je na lekcję muzealną. Temat zależy od wieku — możemy skupić się na rodzie Czartoryskich, na słynnych dziełach lub na muzealnictwie. Wybór należy do was. Po zwiedzaniu proponujemy spacer po Krakowie. Dodatkowo wycieczkę możemy urozmaicić wspólnym obiadem lub wyjściem do Teatru!

PROGRAM:

 • Spacer po Stary Mieście. Zobaczymy Plac Matejki z Pomnikiem Grunwaldzkim, Barbakan, Bramę Floriańską, Teatr Słowackiego, Mury Miejskie, ul. Floriańską, Rynek i jego kamienice, Kościół Mariackk, Sukiennice, Pomnik Adama Mickiewicza, Ratusz, Dzielnicę Uniwersytecką z Collegium Maius i Ogrodem Profesorów, Klasztor franciszkanów, Okno Papieskie, Plac Dietla, Kościół Piotra i Pawła, Wawel i Smoka Wawelskiego. Zwiedzanie z zewnątrz.
 • Zwiedzanie Pałacu Muzeum Książąt Czartoryskich. Zobaczymy wystawę stałą z takimi dziełami jak “Dama z gronostajem” Leonarda da Vinci czy “Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem” Rembrandta van Rijna
 • Lekcja muzealna w Muzeum Książąt Czartoryskich — temat zależy od wieku grupy:
  • klasy 1-6: “W pracowni dawnych mistrzów”, “Klucz do Muzeum”, “W Polskim Dworze Szlacheckim”
  • klasy 7-8: “Dziedzictwo antyku, Chwała i sława, Wielkie dynastie, wielcy wodzowie, Co z tą Damą? Gdzie ten Rembrandt?”

W CENIE:

Przejazd autokarem, opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenie MMW, bilety wstępu: wystawa stała w Pałacu Muzeum Książąt Czartoryskich, wybrana lekcja muzealna.

CENA

od ... PLN

* Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów.

*przy grupie minimum 45-osobowej – mniejsze grupy prosimy o kontakt

MASZ PYTANIE?

OPCJE DODATKOWE:

 • Zwiedzanie Wawelu, Katedry Wawelskiej, Galerii w Sukiennicach, Muzeum Jana Matejki, HistoryLandu.
 • Rejs Statkiem po Wiśle
 • Spektakl w wybranym teatrze lub operze (Teatr Słowackiego, Teatr Stu, Bagatela…)
 • Obiad.

UWAGA:

 • Cena kalkulowana dla grup wyjeżdżających z Nowego Sącza i okolic (w promieniu do 20 km). Chętnie przygotujemy ofertę dla grup z innych miejscowości — napisz do nas i pamiętaj, nie zawsze będzie to oznaczać podwyżkę ceny, wszytko zależy od miejsca wyjazdu.
 • Gratisy dla grup: grupy szkolne – 1 opiekun na 15 uczniów + kierownik wycieczki, pielgrzymki — opiekun duchowny, grupy dorosłych i mieszane — kierownik wycieczki.
 • Z powodu epidemii Covid-19 i dynamicznie zmieniającej się sytuacji podmiotów gospodarczych, również działających w turystyce (hoteli, firm transportowych, atrakcji turystycznych) informujemy, iż imprezy będą kalkulowane na bieżąco, po potwierdzeniu kosztów usług i dostępności u naszych kontrahentów. Prosimy o wyrozumiałość gdyż działania te mają na celu przede wszystkim troskę o Państwa, aby dostać wiążącą ofertę, skontaktuj się z nami.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmian kolejności zwiedzania, a także zmian wynikających z niedostępności danych obiektów lub życzeń danej grupy. Wszystko uzgodnimy razem przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Posiadacie własny transport? Napisz do nas, a my skalkulujemy cenę wycieczki, uwzględniając Wasz autokar.