fbpx

SANDOMIERZ I KRZYŻTOPÓR

Sandomierz to urocze miasto nazywane Małym Rzymem ze względu na jego usytuowanie na siedmiu wzgórzach otoczonych winnicami i liczne, piękne kościoły. Jego zabytki będziemy zwiedzać w towarzystwie szlachcica, co wprowadzi nas w dawny klimat miasta. W mieście jest tak dużo do zobaczenia, że chcemy Wam dać wybór — w czasie wolny będziecie mogli zejść do sandomierskich podziemi, albo oglądać miasto z góry, na Wieży Opatowskiej. Fani Ojca Mateusza będą mogli zobaczyć Muzeum serialu i fantastyczne figury woskowe. A jeśli wolisz relaks w małej kawiarni na rynku to — proszę bardzo, tym razem wybór należy do Ciebie. Kolejną atrakcją tego dnia będzie tajemniczy i bardzo ciekawy zamek Krzyżtopór w Ujeździe!

PROGRAM:

  • Wyjazd z Nowego Sącza o 5:30. Przejazd do Sandomierza.
  • Staropolski spacer po mieście z przewodnikiem w stroju z epoki. Zobaczymy najważniejsze zabytki tego pięknego miasta: Rynek, Bramę Opatowską, Katedrę, Zamek i wiele więcej!
  • Czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub odpoczynek (Polecamy Podziemia, punkt widokowy na Bramie Opatowskiej lub Muzeum Ojca Mateusza).
  • Zwiedzanie zamku Krzyżtopór wraz z przewodnikiem. Choć to ruiny, to są bardzo dobrze zachowane, a tamtejsi przewodnicy, swoimi historiami, przeniosą nas w lata świetności zamku.
  • Powrót w późnych godzinach wieczornych.

W CENIE:

Przejazd autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, lokalni przewodnicy, bilety wstępu do zamku Krzyżtopór.

17.10.2020

DOROŚLI: 105 ZŁ
DZIECI: 95 ZŁ

MASZ PYTANIE?

UWAGA:

MIEJSCA WYJAZDU:

LIBRANTOWA Szkoła – 5:10

NOWY SĄCZ – 5:30

WIELOGŁOWY – 5:40
TĘGOBORZE – 5:50
ŁOSOSINA DOLNA – 5:55
BRZESKO 6:20

MIEJSCA WYJAZDU za dopłatą przy min. 8 os:


STARY SĄCZ – 5:10- 15 zł

ŁĄCKO 4:50 – 55 zł/os

KONIUSZOWA – 4:50 – 15 zł/os

MOGILNO – 4:45 – 15 zł/os

KORZENNA – 4:55 – 35 zł/os

GORLICE – 4:30- 40 zł/os

GRYBÓW – 4:50 – 35 zł/os